Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Wrocław (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam!

Jestem korepetytorką z doświadczeniem w pomocy uczniom klas 4-6. Zajmuję się pomocą w odrabianiu lekcji, przygotowywaniu do kolejnych zajęć oraz tłumaczeniu niezrozumiałych kwestii. Staram się naprowadzać dzieci na właściwe tory, tak aby same doszły do prawidłowych wniosków, a nie podawać im gotowe rozwiązania na tacy. Tematy niezrozumiałe dla dziecka staram się tłumaczyć dokładnie, aż do momenu gdy mam pewność, że zostały zrozumiane :)

W przypadku starszych uczniów mogę pomóc przy biologii i geografii :)

Do godziny 16:00 prosiłabym aby osoby zainteresowane wysłały do mnie sms, a postaram się oddzwonić po pracy. Ewentualny kontakt telefoniczny w pełni możliwy po godzinie 16:00

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 20:00
Wtorek17:00 - 20:00
Środa17:00 - 20:00
Czwartek17:00 - 20:00
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.