Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Częstochowa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka30 - 40 / 60 min

Karol

Opis ogłoszenia

Witam! Oferuję lekcje gry na fortepianie, akordeonie oraz ogólnych zasad muzyki . Mam ukończoną szkołę muzyczną I stopnia oraz kontynuuję naukę w szkole muzycznej II stopnia. Posiadam obszerną wiedzę z zakresu historii muzyki, literatury muzycznej oraz zasad muzyki. Przygotuję do egzaminów wstępnych do szkoły muzycznej I i II stopnia.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek14:00 - 18:00
Środa
Czwartek14:00 - 18:00
Piątek
Sobota10:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.