Karol Augustyniak

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Kraków (Krowodrza)
Zielonki

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Serdecznie polecam tego Pana !
Jest on nieprzeciętnym artystą z bardzo dobrym podejściem do podopiecznego. Pan Karol wykazuje się dużą dozą cierpliwości oraz sumiennością. Potrafi zarazić każdego swoją pasją do muzyki.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Serdecznie polecam tego Pana. Moja córka jest zachwycona, widzę postępy już po trzech godzinach z panem Karolem.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2019

Zwykle mistrzowie w danym fachu są bardzo przeciętnymi, a wręcz słabymi nauczycielami tegoż właśnie fachu. Karol jest kompletnym zaprzeczeniem tej reguły. Nie dość, że prezentuje najwyższy poziom w grze na akordeonie (jak i na fortepianie), to dodatkowo ma zdolności nieprzeciętnego nauczyciela. Jest cierpliwy, otwarty na ucznia, a gdy bierze się za materiał, realizuje go z podopiecznym w 100%.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.