Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Bydgoszcz

Karina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Karina

O mnie

Studiowalam w NKJO w Bydgoszczy,. Przez ostatnie 12 lat mieszkalam, pracowalam i uczylam sie w Hiszpanii.

Oferuje nauke na wszystkich poziomach. Chcesz nauczyc sie realnego jezyka, ktorym posluguja sie Hiszpanie? Napisz do mnie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Mateusz89
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2018

Nie mogłem trafić na lepszą korepetytorkę. Karina jest świetną nauczycielką, kładzie nacisk na praktyczny użytek języka. Nauczyłem się wielu przydatnych słów używanych w Hiszpanii w codziennych rozmowach. Byłem z dziewczyną na kilka dni w Barcelonie i dzięki tym korepetycją całkiem nieźle komunikowałem się z rodowitymi Hiszpanami :) , nawet znajomy który tam mieszka od prawie 6 lat był zdziwiony skąd mam tak bogate słownictwo :D Zdecydowanie polecam !

Karina

Gracias ;)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2018

Bardzo gorąco polecam lekcje z Kariną. Jej optymizm , uśmiech i podejście do kursanta sprawiają, ze chce się przyswajać język.
Dzięki wysokim wymaganiom ma się impuls do intensywnej pracy nad sobą , aby osiągać coraz lepsze efekty. POLECAM i POZDRAWIAM

Karina

Dziekuje za przemily komentarz :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.