Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem studentką warszawskiego uniwersytetu medycznego, oferuję swoją pomoc dzieciom z klas 1-6 w odrabianiu lekcji, przygotowywaniu do sprawdzianów, przerabianiu materiału z zajęc oraz ogólnej nauce pisania i czytania. Jeżeli twoje dziecko potrzebuje pomocy - trafiłeś idealnie.
 
Lekcje:
Zajęcia prowadzę z dojazdem do ucznia, podczas nich skupimy się na odrobieniu wszystkich zadań (ze zrozumieniem), opanowaniu całego materiału oraz pomocy z ewentualnymi zagadnieniami, które sprawiają najwiecej trudności. 
Zawsze staram się indywidualnie podchodzić do każdego dziecka i jego potrzeb. Podczas pierwszych zajęć ustalimy plan i cel do jakiego będziemy dążyć aby lekcje przyniosły jak najlepszy efekt.

Kontakt:
1.Telefoniczny: 516567111 (jeżeli nie odbieram proszę napisz sms’a a na pewno oddzwonię)
2. przez serwis e-korepetycje

Ze względu na zajęcia na uczelnii, podaję przybliżone dni i godziny, w których mogłyby odbywać sie korepetycje. Jeżeli żadna z przeze mnie podanych godzin państwu nie pasuję, proszę o wiadomość z dniem i godziną które państwa interesuja a postaram się coś znaleźć.

Dostępność

Poniedziałek16:30 - 20:00
Wtorek13:30 - 16:00
Środa13:30 - 16:00
Czwartek17:00 - 20:00
Piątek13:00 - 14:30
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - aktualnie
Warszawski uniwersytet medyczny
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2014 - aktualnie
Wieloletnia praca z dziecmi i młodzieżą

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.