Beata Kardasz

Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Online
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski50 - 100 / 45 min

Beata Kardasz

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielką języka polskiego. Od 27 lat uczę w liceum ogólnokształcącym. W całej karierze zawodowej wszyscy moi uczniowie zdali maturę. Od 7 lat uczę też obcokrajowców. Pracuję różnymi metodami. W nauczaniu języka polskiego jest dla mnie ważne także to, aby uczeń zrozumiał i pokochał literaturę, a nie tylko nabył umiejetności, które pozwolą na zaliczenie egzaminu, bo nauczanie tego przedmiotu to także wielka szansa na rozwój wewnetrzny. Zapraszm serdecznie :)

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa15:30 - 17:00
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek20:00 - 21:30
Sobota15:00 - 18:00
Niedziela10:00 - 13:00

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.