Julia Wasylewicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków

O mnie

Hej :) Jestem gotowa dawać korepetycje z biologii, chemii i angielskiego na poziomie szkoły podstawowej, ale również w ramach przygotowania do matury rozszerzonej.

Skończyłam studia licencjackie z biotechnologii, więc jestem również w stanie pomóc w takich przedmiotach jak podstawy biochemii, czy podstawy biologii molekularnej.

Zapewniam miłą i luźną atmosferę :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 07.2020
Uniwersytet Jagielloński
Licencjat
biotechnologia
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Magister
biotechnologia molekularna
Kursy i szkolenia
06.2019
Certyfikat z języka angielskiego C1
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.