Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz (mieszkam Błonie/Wilczak)
Budownictwo35 / 60 min

Monika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką budownictwa UTP w Bydgoszczy.

Oferuję:

  • korepetycje i pomoc przy projektach z wytrzymałości materiałów/mechaniki budowli: belki, ramy, kratownice itd. - wyznaczanie sił, wykresy itd. (ewentualnie inny zakres - proszę pytać) dla uczniów/studentów budownictwa. Koszt korepetycji 35zł/60min.
  • pomoc w rysunkach lub naukę od podstaw programu AutoCAD (35zł/60min.),

Wszelkich informacji mogę udzielić przez gg 41609172
lub tel. 669574833. Materiały i zadania do wglądu proszę przesyłać na maila - zapoznam się z nimi i dam odpowiedź.
Pozdrawiam

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Jagna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2011

baaaardzo sympatycznie, kompetentnie i cierpliwie:) bardzo dziekuje za pomoc i serdecznie polecam pod kazdym wzgledem. pozdrawiam!

avatar
Lukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2011

Krótko, zwięźle i na temat, i o to w tym wszystkim chodzi!!! A nie jakieś wykładanie książek na pamięć jak to robią wykładowcy na studiach na wykładach(udają że są tacy mądrzy), po których studenci wychodzą głupsi niż weszli na wykład:D. Dzięki tej Pani kolokwia zaliczone na dwie piąteczki:D Pozdrawiam gorąco Panią Korepetytor.:D

Monika

Cieszę się, że kolokwia rewelacyjnie zdane :)) ... ale nie ma co się dziwić... bystry uczeń, więc i kolokwia pozaliczane :D inaczej być nie mogło :) ...W razie kolejnych "problemów" z mechaniką budowli wiesz do kogo dzwonić ;)) Pozdrawiam.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2011

Lekcje prowadzone są w sposób profesjonalny w miłej, niestresującej atmosferze. Korepetytorka zrozumiale tłumaczy. Gorąco polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2011

REWELACJA- po 3godzinkach u Pani Korepetytor opanowałam cały materiał z semestru mechaniki budowli, wszystko przejrzyście wyjaśnione, czysta przyjemność nauki:) wystarczyło przejrzeć w domu notatki z korepetycji i EGZAMIN ZALICZONY!!!!!:)

Monika

Gratuluję zdanego egzaminu!! Ciesze się , że mogłam pomóc... a swoja drogą... sprawnie nam to wszystko szło, więc dla mnie też była to "czysta przyjemność nauki" :))) Pozdrawiam.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2010

Lekcje prowadzone w miłej, spokojnej atmosferze. Szczególnie polecam dla dzieci, które do tej pory nie polubiły matematyki - pani korepetytor stosuje zasadę: "nauka poprzez zabawę", co sprawia, że matematyka jest ciekawa, a efekty nauczania widoczne już po pierwszych lekcjach.
Szczerze polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2010

Zdecydowanie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.