Karolina Niewiadomska

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Online
Warszawa

Karolina Niewiadomska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Karolina Niewiadomska

O mnie

Jestem studentką Sztuk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Studiowałam także Zarządzanie Instytucjami Artystycznymi oraz Skandynawistykę na Uniwersytecie Gdańskim.

W 2017 roku miałam przyjemność uczęszczać do Szkoły Ludowej w Hillerød w Danii, a po ukończeniu nauki przez ponad dwa lata pracowałam w Duńskim Instytucie Kultury jako koordynatorka projektów. Wolny czas najchętniej spędzam w domowym warsztacie, gdzie tworzę, odnawiam meble oraz maluję. Zajmuję się produkcją oraz miksowaniem muzyki, a także gram na waltorni.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2018
Uniwersytet Gdański
Skandynawistyka
01.2017 - 06.2017
Højskole Hillerød
Kursy i szkolenia
07.2016
Sprogkursus i København (KVUC)
Doświadczenie
07.2018 - 09.2020
Duński Instytut Kultury
10.2020 - aktualnie
Szkoła Języków Skandynawskich DRIADA

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2021

Uczyłam się u Karoliny języka duńskiego przez około rok i nie powiem o niej złego słowa. Profesjonalna i niezwykle sympatyczna nauczycielka. Oprócz przyjaznej atmosfery doceniam wysoki poziom języka, który udało mi się osiągnąć dzięki naszej współpracy. Lekcje były zawsze ciekawe, a nauka języka poprzez kulturę, piosenki, bieżące artykuły, filmy okazała się bardzo skuteczna i przyjemna. Polecam :))

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.