Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Białystok

Opis ogłoszenia

Nauka języków obcych jest moją pasją, którą chętnie podzielę się z innymi :)
Mimo, że niemiecki jest uważany przez niektórych za język sztywny, to mam nadzieję, że moje lekcje przekonają Cię o niesłuszności tych opinii. Zasad gramatycznych nie da się obejść (jak w każdym języku), ale z moją pomocą staną się one łatwe do zrozumienia.
Udzielę korepetycji z języka niemieckiego uczniom podstawówki, gimnazjum i liceum (na poziomie podstawowym). Pomogę z bieżącym materiałem, w zrozumieniu gramatyki, a także w odrabianiu prac domowych.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.