Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Przemyśl

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2019

Spokojne i Profesjonalne podejscie do nauczania . Zdecydowanie polecam :D

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2019

Pan Kamil jest jednym z najlepszych korepetytorów. Spokojnie i dokładnie tłumaczy zadania oraz dane tematy. Przygotowywałam się z Panem Kamilem to egzaminu gimnazjalnego i bardzo mi pomogły korepetycje.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2018

Pana Kamila wspominam jako bardzo rzetelnego, cierpliwego nauczyciela posiadającego umiejętność tłumaczenia matematyki w bardzo prosty sposób. Pomoc otrzymana podczas przygotowań do matury podstawowej pozwoliła mi na uzyskanie zadowalającego wyniku. Serdecznie polecam współpracę!

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2018

Kamil przygotowywał mnie do matury podstawowej, bardzo dobre przekazywanie wiedzy. Miła i kulturalna osoba. Zdecydowanie polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.