Kamila Krakowska

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
Warszawa
Radom
Płock
Siedlce
Pruszków
Legionowo
Ostrołęka
Piaseczno

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej. Zapraszam na korepetycje z: BADAŃ OPERACYJNYCH. Korepetycji udzielam już od kilku lat. Szczególnie mocno poznałam problemy studentów z uczelni wrocławskich, ale również miałam okazję poznać materiał studentów z Łodzi czy też Opola. Podczas tych lat współpracy ze studentami, doskonale poznałam co prowadzący wymagają od studentów . Lubię pomagać i zawsze zależy mi, żeby uczeń osiągał jak najlepsze wyniki. Jestem cierpliwa i wyrozumiała (nadal przecież jestem studentką). Ze względu na moją pracę zostawiam do kontaktu maila. Codziennie go odwiedzam tak, że na pewno odpiszę.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2014
Politechnika Warszawska
Profesor doktor habilitowany
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2014 - aktualnie
Projektant
Udzielam korepetycji od 4 lat. Ilość miejsc ograniczona. Praca zawodowa. Informacje i zapisy na priv.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.