Kamil Jurowski

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Niepołomice
Wola Batorska
Bochnia
Podłęże
Wieliczka
Kłaj

Kamil Jurowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Kamil Jurowski

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  10.2012 - 09.2016
  Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
  Doktor
  chemia
  Kursy i szkolenia
  06.2012
  Uprawnienia pedagogiczne - Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 2
  avatar
  Inga
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 lipca 2018

  W tym roku pisałam maturę i przyszły wyniki - zdałam na 92%! Moja wiedza z liceum nie byłaby wystarczająca aby zdobyć taki wyniki. Indywidualne podejście i zadania przerabiane na korkach dają gruntowne przygotowanie do matury z chemii. Dzięki temu mam szanse dostać się na najlepsze Uczelnie w Polsce. Gorąco polecam Pana Doktora i jego Żonę.

  avatar
  Karol
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 sierpnia 2017

  Korepetytor wart każdych pieniędzy, gdyż sukces murowany. Dzięki Panu Kamilowi jestem na wymarzonych studiach medycznych. Autorski skrypt powinien być biblią dla kolejnych maturzystów!

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.