Kamila Szałas

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa

Opis ogłoszenia

Telefon kontaktowy: 667717855, w razie pytań proszę dzwonić. 
Witam serdecznie, wszystkich chcących nauczyć się tańczyć:)! Jeśli marzycie o poczuciu się swobodniej i pewniej na klubowych, imprezowych, weselnych parkietach, chętnie pomogę:). Z przyjemnością zarażę Was miłością do tańca.
Trenuje taniec towarzyski od 10 lat, mogę pochwalić się licznymi sukcesami, ale to nie ja tu jestem ważna, lecz WY :).
Zapraszam więc wszystkich, którzy chcą stać się królami parkietu. Obiecuję miłą atmosferę, dyspozycyjność oraz wspaniałe efekty. Mam spore doświadczenie w pracy z parami:). Uczę tańca od dawna i też dzięki temu wiem, że taniec jest dla każdego!:)
Koszt lekcji (60min - 70zł) OBEJMUJE wynajem sali w zależności od miejsca i metrażu (około 30zł). Dysponuję dwoma lokalizacjami sal na wynajem:
al. Jerozolimskie 123a oraz al. Prymasa Tysiąclecia 76. Możliwa również lokalizacja wskazana przez Was. 
Do zobaczenia
Kamila

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Ewelina i Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2016

Kamila w dość ograniczonym czasie, jakim dysponowaliśmy rewelacyjnie przygotowała nas do pierwszego tańca. Zajęcia były prowadzone w miłej, bezstresowej atmosferze. Kamila jest profesjonalistką pod każdym względem i polecamy ją i jej usługi każdemu. Dziękujemy!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.