Kamila Szałas

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Taniec90 / 90 min

Kamila Szałas

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Telefon kontaktowy: 667717855, w razie pytań proszę o kontakt:). 
Witam serdecznie, wszystkich chcących nauczyć się tańczyć:)! Jeśli marzycie o pięknym i profesjonalnie przygotowanym pierwszym, weselnym tańcu, dodatkowo do Waszej ulubionej piosenki, to dobrze trafiliście!:) Chętnie pomogę!
Jestem zawodową tancerka. 10 lat trenuję taniec towarzyski. Mogę pochwalić się licznymi sukcesami, ale to nie ja tu jestem ważna, lecz WY. Zapraszam więc wszystkich, którzy planują zatańczyć piękny pokaz tańca na swoim weselu.
Obiecuję miłą atmosferę, dyspozycyjność oraz wspaniałe efekty. Mam spore doświadczenie w pracy z parami:). Uczę tańca od dawna i też dzięki temu wiem, że taniec jest dla każdego!:)
Koszt lekcji (90min - 90zł) OBEJMUJE wynajem sali w zależności od miejsca i metrażu (około 30zł). Dysponuję dwoma lokalizacjami sal na wynajem:
al. Jerozolimskie 123a oraz al. Prymasa Tysiąclecia 76. Możliwa również lokalizacja wskazana przez Was. Czas zajęć może zostać dostosowany do Waszych potrzeb:). 
Do zobaczenia
Kamila

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Ewelina i Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2016

Kamila w dość ograniczonym czasie, jakim dysponowaliśmy rewelacyjnie przygotowała nas do pierwszego tańca. Zajęcia były prowadzone w miłej, bezstresowej atmosferze. Kamila jest profesjonalistką pod każdym względem i polecamy ją i jej usługi każdemu. Dziękujemy!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.