Kamila Szałas

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa
Fitness60 / 45 min

Kamila Szałas

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Witam, jestem studentką IV roku psychologii. Od kilku lat pracuję jako instruktor tańca i baletu dzieci (3-10lat). Zapraszam Twoje dziecko na indywidualne lekcje różnych form tanecznych.
Jestem zawodową tancerką, przez 10 lat trenowałam taniec towarzyski oraz inne formy tańca - balet, flamenco. Moge pochwalić się licznymi sukcesami, ale to nie ja jestem tu ważna, a Twoje dziecko.
Mam świetny kontakt z najmłodszymi, bardzo je lubię, a one lubią mnie. Ukończyłam certyfikowane szkolenie Sport dzieci i młodzieży - medyczne aspekty treningu. Trening funkcjonalny dzieci i młodzieży. Proponuje lekcje indywidualne, ponieważ wiem, ze każde dziecko wymaga innego podejścia, innej intensywności zajęć, innej formy przekazywania wiedzy. Uczę tańca od dawna i też dzięki temu wiem, że taniec jest dla każdego!:) Koszt lekcji (45min - 60zł) OBEJMUJE wynajem sali w zależności od miejsca i metrażu (około 30zł). Dysponuję dwoma lokalizacjami sal na wynajem:al. Jerozolimskie 123a oraz al. Prymasa Tysiąclecia 76. 
Do zobaczenia
Kamila 667717855, w razie pytań proszę dzwonić. 

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Ewelina i Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2016

Kamila w dość ograniczonym czasie, jakim dysponowaliśmy rewelacyjnie przygotowała nas do pierwszego tańca. Zajęcia były prowadzone w miłej, bezstresowej atmosferze. Kamila jest profesjonalistką pod każdym względem i polecamy ją i jej usługi każdemu. Dziękujemy!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.