Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Łódź (Fabryczna-Centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć, jeśli czujesz, że rysowanie ołówkiem mogłoby stać się Twoją pasją, to z przyjemnością pomogę Ci zrealizować Twoje marzenie.

Jestem studentką Architektury na Politechnice Łódzkiej. Na studia dostałam sie z wysokim wynikiem z egzaminu rysunkowego i nieustannie szlifuję swój warsztat rysunkowy.

Nie będę oceniać czy krytykować, za to będę Cię motywować i przekazywać wiedzę na temat kompozycji, perspektywy, proporcji, światłocienia, szrafu. Pomogę Ci z rysowaniem architektury, postaci czy przedmiotów, zwierząt, martwej natury.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota09:00 - 16:00
Niedziela09:00 - 16:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Politechnika Łódzka
Architektura
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.