Kamila Szczepanik

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
Podkowa Leśna
Owczarnia
Żółwin
Milanówek
Brwinów
Grodzisk Mazowiecki
Pruszków
Otrębusy

Opis ogłoszenia

Jestem studentką piątego  Filologii Angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Od 6 lat uczę w szkole językowej. Korepetycji udzielam od 8lat. Moją znajomość językową potwierdzają:

- matura dwujęzyczna (zdana na 100%)
- egzamin FCE- organizowany z ramienia British Council
- egzamin C1 (CAE) organizowany z ramienia Instytutu Anglistyki UW.

Uczę dzieci metodami TPR (total physical response), CLT (communicative language teaching). Każde zajęcia są niezwykłą przygodą, podczas której dzieci poznają słownictwo, gramatykę, a także kulturę krajów Anglojęzycznych. Podczas lekcji uczniowie rozwijają umiejętność mówienie, słuchania pisania i czytania w języku angielskim.

Pracuję z dziećmi i młodzieżą od dłuższego czasu. Prowadziłam warsztaty w bibliotece, a także przygotowywałam projekty plastyczne i multimedialne po angielsku z dziećmi.

Podczas zajęć używam pomocy multimedialnych. Do każdego podchodzę indywidualnie. Zapewniam materiały, więc nie trzeba kupować podręczników.

Posiadam dużą tablicę na markery . Dzięki niej lekcje mogą być prowadzone w sposób przejrzysty i profesjonalny. Dzięki tablicy młodsze dzieci czują się zainteresowane i chętnie na niej piszą, a lekcje są dla nich bardziej ciekawe i urozmaicone. 

Przygotowuję także do matury. Zapewniam przerobienie arkuszy maturalnych, ich wnikliwą analizę, a także trening przed częścią ustną. Mam doświadczenie w pracy z maturzystami i doskonale wiem, czego spodziewać się na maturze i co jest jak punktowane.

Lekcję mogą odbywać się tylko u mnie w domu, ponieważ nie mam samochodu. Aczkolwiek dojazd do mnie na trasie linii WKD jest wspaniały, ponieważ mieszkam przy samej stacji Podkowa Leśna Wschodnia.

CENNIK i PROPONOWANY CZAS LEKCJI
* $ klasy podstawowe 80zl/60min, klasy licealne i przygotowania do egzaminów 100zl/60min.

Zapraszam do kontaktu. :)

 

POZDRAWIAM SERDECZNIE

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Graza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2018

Świetne podejście do ucznia, Pani Kamila jest profesjonalna i uprzejma. Przygotowała doskonale moją córkę do Egzaminu 6-klasisty. Oprócz tego nadrobiła sprawnie zaległości!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2017

Witam, moja córka uczęszczająca na lekcje jest w klasie podstawowej. Bardzo mi zależało, by powoli oswajała się z gramatyką i nie bała się mówić. Pani Kamila zawsze była przygotowana i starała się urozmaicać lekcje co przy młodszych dzieciach jest bardzo ważne np poprzez zabawę. O mojej decyzji przeważyło, że korepetytorka na co dzień pracuje z dziećmi w podobnym wieku.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2017

Miałam przyjemność być uczoną przez Panią Kamilę na poziomie podstawowym - powoli w kierunku matury. To pracowita, ciepła dziewczyna i bardzo rzetelnie wyjaśnia. Jest wymagająca ale nauczyła mnie swobodnej konwersacji co dla mnie było najważniejsze - zawsze stara się interesująco przeprowadzić lekcję, jest zawsze przygotowywana - polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.