Kamila Szczepanik

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
Podkowa Leśna
Owczarnia
Żółwin
Milanówek
Brwinów
Grodzisk Mazowiecki
Pruszków
Otrębusy

Kamila Szczepanik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Kamila Szczepanik

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Graza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2018

Świetne podejście do ucznia, Pani Kamila jest profesjonalna i uprzejma. Przygotowała doskonale moją córkę do Egzaminu 6-klasisty. Oprócz tego nadrobiła sprawnie zaległości!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2017

Witam, moja córka uczęszczająca na lekcje jest w klasie podstawowej. Bardzo mi zależało, by powoli oswajała się z gramatyką i nie bała się mówić. Pani Kamila zawsze była przygotowana i starała się urozmaicać lekcje co przy młodszych dzieciach jest bardzo ważne np poprzez zabawę. O mojej decyzji przeważyło, że korepetytorka na co dzień pracuje z dziećmi w podobnym wieku.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2017

Miałam przyjemność być uczoną przez Panią Kamilę na poziomie podstawowym - powoli w kierunku matury. To pracowita, ciepła dziewczyna i bardzo rzetelnie wyjaśnia. Jest wymagająca ale nauczyła mnie swobodnej konwersacji co dla mnie było najważniejsze - zawsze stara się interesująco przeprowadzić lekcję, jest zawsze przygotowywana - polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.