Kamil Jędruch

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Bydgoszcz

O mnie

Jestem studentem VIgo roku medycyny, korepetycji z zakresu biologii, fizjologii człowieka, biochemii, immunologii i genetyki udzielam od 5 lat. pomagam zarówno licealistom, którzy marzą o studiowaniu kierunku lekarkiego, jak i studentom mającym problem z opanowaniem materiału. Prowadzę właśny fanpage na fbhttps://www.facebook.com/biolchembydg/ notifications/?section=notifications gdzie publikuje treści pokrywające się z moją ofertą korepetycji.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
10 czerwca 2018

Niestety nie mogę polecić korepetycji z panem Kamilem z powodu ciągłego odwoływania zajęć.
Szkoda nerwów i czasu zmarnowanego na dojazdy

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.