Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Tychy (Osiedle H)
Katowice
Oświęcim
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia25 / 60 min

Kamil

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Student Prawa i Historii o specjalizacji nauczycielskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach udzieli fachowej pomocy w nauce historii oraz WoSu na pioziomie szkół podstawowych, gimnazjalnych a także średnich.

Posiadam niezbędną wiedzę i materiały, które pozwolą na rzetelne przygotowanie ucznia do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym, a także wszelkich olimpiad naukowych. Możliwe są w razie zaineresowania także zajęcia polegające na na przygotowaniu ucznia z danej, problematycznej dla niego partii materiału. Już po pierwszych zajęciach przekonasz się, że historia wcale nie musi być trudna i nie polega tylko na żmudnej nauce dat. Na zajęciach nauczysz się rozumieć mechanizmy kierujące ludźmi w historii, odczytywać mapy oraz poznasz wiele ciekawych informacji, których nie słyszymy z reguły na szkolnych zajęciach. Pomagam w rozwoju abstrakcyjnego myślania historycznego które sprawia, iż historia przestaje być formą stosu zapomnianych i nikomu nie potrzebnych kart.

Posiadam pewne doświadczenie w zakresie udzielania pomocy naukowej. Od wielu lat pomagam osobą z zakresu historii jak i WoSu. Z mojej strony można liczyć na punktualność, sumienność i przestępny sposób przekazywania wiedzy. Zajęcia odbywają się w prywatnym mieszkaniu w Tychach na osiedlu H ( świetny dojazd z Katowic liniami 1,4 MZK Tychy oraz PKP dostacji Tychy Zachodnie). Raz w tygodniu zajęcia dla zainteresowanych mogą być prowadzone w Oświęcimiu. Jako że, studiuję w Katowicach jest możliwość zajęć także w tym mieście. Wszelkie informacje odnośnie ceny jak i miejsca zostaną uzgodnione telefonicznie przed spotkaniem.

Jeżeli nie odbieram w danej chwili z pewnością oddzwonie poźniej. Proszę też w razie pytań zostawić wiadomość w formie SMS.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Baska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2016

Wczesniej kazda lekcja historii przyprawiala mnie o zazenowanie i przejecie czy uda mi sie nauczyc na kolejny sprawdzian. W obawie, ze nie uda mi sie dostac minimalnej oceny dopuszczajacej zasiegnelam pomocy Kamila. Nie bylam pewna czy to nie marnowanie czasu na nudna historię. Okazalo sie, ze przekazywana wiedza osiagnela pozytywny wplyw na oceny i moje przekonania. Moge powiedziec, ze bardzo polubilam historię wrecz na tyle, ze wybralam rozszerzona historie jako dodatkowy przedmiot maturalny i poki co wyniki probne byly rewelacyjne. Polecam w 100% :-)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2016

Korepetytor Kamil pomógł mi przygotować się do egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym. Nigdy wcześniej nie przepadałem za historią, lecz dzięki Kamilowi nie umiałem się doczekać kolejnego spotkania. Wiedzę przekazuje w ciekawy sposób. Dysponuje masą przydatnych materiałów. Zawsze punktualny, miły, kulturalny. Szczerze wszystkim polecam.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2016

Historia nigdy nie należała do moich mocnych stron, a niestety jest mi potrzebna do zrealizowania przyszłych planów. Kamil wiele razy już pomógł mi zbliżyć się do ich osiągnięcia i wiem, że jeszcze nieraz skorzystam z jego pomocy. Dzięki niemu przekonałam się, że nauka historii wcale nie musi usypiać;) Jego zaangażowanie dało mi dodatkową motywację do działania. Kamil ma ogromną wiedzę, cierpliwość, ale też poczucie humoru, co znacznie ułatwia przerabianie materiału. O tym jednak musicie przekonać się sami;) polecam :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 grudnia 2015

W tym roku przygotowuje się do rozszerzonej matury z historii u Kamila. Korepetytor zna się na rzeczy i jest wymagający. Świetnie zna materie zagadnień do matury z historii i w przejrzysty sposób potrafi przekazywać swoją szeroką wiedzę. Szczerze polecam!

avatar
Beniamin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2015

Polecam :)

avatar
CeZaRy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2015

Miła atmosfera przy której historia przestała wywoływać u mnie ziewanie. Zajęcia prowadzi w naprawdę ciekawy sposób, łatwo przychodzi mu przekazywanie posiadanej wiedzy no i posiada sporo materiałów. Polecam wszystkim :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.