Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Tychy (Osiedle H)
Katowice
Oświęcim

Kamil

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Kamil

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Baska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2016

Wczesniej kazda lekcja historii przyprawiala mnie o zazenowanie i przejecie czy uda mi sie nauczyc na kolejny sprawdzian. W obawie, ze nie uda mi sie dostac minimalnej oceny dopuszczajacej zasiegnelam pomocy Kamila. Nie bylam pewna czy to nie marnowanie czasu na nudna historię. Okazalo sie, ze przekazywana wiedza osiagnela pozytywny wplyw na oceny i moje przekonania. Moge powiedziec, ze bardzo polubilam historię wrecz na tyle, ze wybralam rozszerzona historie jako dodatkowy przedmiot maturalny i poki co wyniki probne byly rewelacyjne. Polecam w 100% :-)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2016

Korepetytor Kamil pomógł mi przygotować się do egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym. Nigdy wcześniej nie przepadałem za historią, lecz dzięki Kamilowi nie umiałem się doczekać kolejnego spotkania. Wiedzę przekazuje w ciekawy sposób. Dysponuje masą przydatnych materiałów. Zawsze punktualny, miły, kulturalny. Szczerze wszystkim polecam.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2016

Historia nigdy nie należała do moich mocnych stron, a niestety jest mi potrzebna do zrealizowania przyszłych planów. Kamil wiele razy już pomógł mi zbliżyć się do ich osiągnięcia i wiem, że jeszcze nieraz skorzystam z jego pomocy. Dzięki niemu przekonałam się, że nauka historii wcale nie musi usypiać;) Jego zaangażowanie dało mi dodatkową motywację do działania. Kamil ma ogromną wiedzę, cierpliwość, ale też poczucie humoru, co znacznie ułatwia przerabianie materiału. O tym jednak musicie przekonać się sami;) polecam :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 grudnia 2015

W tym roku przygotowuje się do rozszerzonej matury z historii u Kamila. Korepetytor zna się na rzeczy i jest wymagający. Świetnie zna materie zagadnień do matury z historii i w przejrzysty sposób potrafi przekazywać swoją szeroką wiedzę. Szczerze polecam!

avatar
Beniamin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2015

Polecam :)

avatar
CeZaRy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2015

Miła atmosfera przy której historia przestała wywoływać u mnie ziewanie. Zajęcia prowadzi w naprawdę ciekawy sposób, łatwo przychodzi mu przekazywanie posiadanej wiedzy no i posiada sporo materiałów. Polecam wszystkim :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.