Kamil Szostek

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
 
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka30 - 40 / 60 min

Kamil Szostek

Opis ogłoszenia

Udzielam koreperycji z matematyki, fizyki, podstaw informatyki (C, C++, Java, Python) na poziomie szkoły podstawowej oraz liceum (także przygotowanie do matury) a także z przedmiotów matematycznych (analiza matematyczna, algebra liniowa, probabilistyka) na pierwszch semestrach studiów.

Metodyka nauczania:
Innych uczę tak jak uczę się samemu. Nie stawiam na „wykuwanie” formułek na pamięć a na zrozumienie zadania/problemu poprzez stworzenie skojarzeń czy obrazowe opisywanie zadań. Każdy problem można przedstawić na sto różnych sposobów a spojrzenie z różnych perspektyw pozwala na pełene jego zrozumienie.

O sobie:
Jestem studentem III roku Automatyki i Robotyki na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Odkąd sięgam pamięcią zawsze pomagałem wszystkim dookoła nieradzącym sobie z przedmiotami ścisłymi. Bardzo często dziękując mi za pomoc dodatkowo sugerowali abym dawał korepetycje profesjonalnie. Postanowiłem więc udzielać korepetycji na szerszą skalę. Mam również spore doświadczenie z młodszymi uczniami dzięki posiadaniu młodszego rodzeństwa z którymi na nauce spędziłem wiele godzin.

Cena:
Pierwsze zajecia gratis!!!
Zajęcia indywidualne: 30zł/60min lub 40zł/90min
Jeżeli masz pomysł na inny plan zajęć ( więcej osób, dłuższe/krótsze lekcje ) napisz/zadzwoń, dogadamy się.

Dostępność:
Jestem dostępny każdego dnia tygodnia. Konkretne godziny ustalam prywatnie tak by nie kolidowały z zajęciami na uczelni oraz innymi korepetycjami.

Kontakt:
Telefon: 783 383 351

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Automatyka i Robotyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.