Kamil Szostek

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Kraków

O mnie

Jestem studentem III roku Automatyki i Robotyki na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Odkąd sięgam pamięcią zawsze pomagałem wszystkim dookoła nieradzącym sobie z przedmiotami ścisłymi. Praktycznie zawsze dziękowali mi za pomoc i sugerowali abym udzielał korepetycji profesjonalnie. Postanowiłem więc udzielać korepetycji na szerszą skalę. Mam również spore doświadczenie z młodszymi uczniami dzięki posiadaniu młodszego rodzeństwa z którymi na nauce spędziłem dotychczas wiele godzin.

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  10.2016 - aktualnie
  Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
  Automatyka i Robotyka
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.