Kamil Semeniuk

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
Online
Lublin
Warszawa
Faktura VAT

O mnie

Od niemal 10 lat zajmuję się obliczeniami i analizami statystycznymi. Ja również pisząc swoje prace dyplomowe „męczyłem się” z analizą statystyczną. Zacząłem samodzielnie poznawać programy SPSS oraz Statistica, a także ukończyłem studia z zakresu Analizy statystycznej danych.

Wykonałem ponad tysiąc analiz, raportów oraz projektów badawczych. W tym czasie zdobyłem zaufanie kilkuset studentów i pracowników naukowych uczelni wyższych z całej Polski. Współpracowałem z kilkudziesięcioma Instytucjami: Przedsiębiorstwami, Fundacjami i Samorządami. Zdecydowana większość moich Klientów, to osoby którym zostałem wcześniej polecony przez znajomych lub opiekunów naukowych, współpracujących ze mną już wcześniej.

Pracuję legalnie – wystawiam faktury, posiadam licencje na komercyjne użytkowanie programów: IBM SPSS Statistics, Statistica, oraz MS Office, a także dużą bazę kluczy do kwestionariuszy i testów psychologicznych, pedagogicznych oraz medycznych.

Dbam o bezpieczeństwo danych. Gwarantuję, że wyniki badań w jakiejkolwiek postaci nie zostaną udostępnione osobom trzecim, ani w żaden sposób nie zostaną ponownie wykorzystane.

Udzielam bezterminowych i darmowych konsultacji w zakresie zrozumienia metodologii badania i obliczeń statystycznych.

Informacje na temat szczegółowego zakresu pomocy oraz zasad współpracy:

https://www.facebook.com/AnalizyStatysty czne/

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 06.2011
Uniwersytet Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie
Magister
Socjologia
10.2010 - 06.2012
Uniwersytet Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie
Magister
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna
10.2011 - 05.2012
Uniwersytet Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie
Magister
Analiza danych - studia podyplomowe
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2011 - aktualnie
Pracownia Lokalnych Badań Społecznych

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.