Kamil Kowalczyk

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Gliwice
Knurów
Pilchowice

Kamil Kowalczyk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Kamil Kowalczyk

O mnie

Pełen energii i zabawny, staram się rozbudzić pasję u ucznia. Jeśli to nie jest osiągalne,. bo to przedmiot nie lubiany nauczam go w ciekawy i zabawny sposób aby choć trochę rozluźnić atmosferę żeby to czego i tak trzeba się nauczyć przyswajało się szybciej i zostawało na dłużej.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2020 - aktualnie
Politechnika Śląska
Informatyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2021

Opinię wstawiam ponieważ zostałam uratowana. Kamil pomógł mi zdać tak na prawdę 2 przedmioty na studiach przez które prawie nie zdałam. Dziękuję raz jeszcze.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2021

Warty każdych pieniędzy, naprawdę moja córka była po pierwsze zadowolona z lekcji a po drugie dostawała same piątki z tematów które przerobiła z Panem Kamilem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.