Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Bielsko-Biała (Centrum +3)
Kozy
Bujaków
Kobiernice
Czaniec
Kęty
Matematyka50 - 60 / 60 min

Kamil

Opis ogłoszenia

Jestem studentem V roku matematyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiadam siedmioletnie doświadczenie. Ukończyłem kurs pedagogiczny. Udzielę korepetycji na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły średniej. Pomogę w przygotowaniu do sprawdzianu egzaminu/matury, nadrobieniu zaległości czy też w bieżącym materiale. Wytłumaczę wszystkie Twoje wątpliwości w łatwy i zrozumiały sposób nawet dla humanisty. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 07.2016
Uniwersytet Jagieloński
Licencjat
Matematyka w ekonomii
10.2016 - aktualnie
Uniwersytet Jagieloński
Magister
Matematyka finansowa
Kursy i szkolenia
.
Kurs pedagogiczny
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.