Kamila Jabłońska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Toruń
Brzozówka
Lubicz Górny
Grębocin
Dobrzejewice
Obrowo

Kamila Jabłońska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Kamila Jabłońska

O mnie

Witam!

Hola a todos!

Ciao a tutti!Zapraszam na korepetycje z języka hiszpańskiego i włoskiego :)

również ONLINEUkończyłam studia licencjackie na kierunku lingwistyka stosowana j. włoski z j. hiszpańskim oraz studia magisterskie z filologii hiszpańskiej. Mieszkałam i studiowałam również w Hiszpanii w Maladze na wymianie studenckiej Erasmus+ w 2019 roku, a także we Włoszech w Genui, również na Erasmusie w 2022 roku.Uczyłam w szkołach językowych, udzielałam korepetycji prywatnie oraz online. Uczę młodzież i dorosłych.Koszt lekcji:

70 zł / 60 min*dodatkowa opłata za dojazd do ucznia

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - 07.2019
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Licencjat
lingwistyka stosowana spec. j. włoski z j. hiszpańskim
02.2019 - 07.2019
Universidad de Málaga
Licencjat
lenguas, traducción e interpretación
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Wrocławski
Magister
filologia hiszpańska
02.2022 - 06.2022
Università di Genova
Magister
Lingue e culture moderne - Spagnolo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
11.2017 - 10.2019
ALUMNO szkoła języków obcych
Lektor języka hiszpańskiego i włoskiego
09.2019 - 02.2020
Conversa Szkoła Języków Obcych
Lektor języka włoskiego
05.2020 - 06.2020
Niepubliczne Przedszkole Językowe "Mali Giganci" w Toruniu

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Estera
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2021

Kamila działa cuda! Wyprowadziła mnie bardzo szybko z zerowego praktycznie poziomu na zdanie egzaminu końcowego z języka hiszpańskiego na studiach! W 3 miesiące nadrobiłam z nią 1.5 roku studiów. Do tego atmosfera super, zawsze pomocna, terminowa i trzyma poziom oraz dyscyplinę dopasowując ją do chęci, poziomu i wymagań ucznia. Jeśli nie wiecie gdzie się uczyć, to zdecydowanie u niej! Z osoby, która hiszpański traktowała jako zło konieczne, zrobiła ze mnie osobę, która w przyszłości chce kontynuować naukę hiszpańskiego (oczywiście tylko z Kamilą ☺️) Polecam!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2021

Bardzo polecam naukę języków z Kamilą. Jest zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć, wykorzystuje każdą minutę! Ma mnóstwo ciekawych pomysłów na naukę nowego materiału oraz utrwalanie już zdobytej wiedzy. Potrafi zainteresować nie tylko językiem, ale też historia i kulturą - w mim przypadku Hiszpanii. Na lekcji korzysta z tradycyjnych , sprawdzonych metod , ale również jest na bieżąco z multimedialnymi sposobami nauczania, dostosowanymi do wieku i zainteresowań ucznia. Przy Kamili mówienie w obcym języku staje się naturalne. Kamila to najlepszy wybór, niezależnie od wieku.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.