Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Zabrze
Ruda Śląska
Katowice
Gliwice
Chorzów
Świętochłowice
Bytom
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Biologia100 / 90 min

Kamil

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Na lekcjach:

  • tłumaczę zagadnienia, które obowiązują wg podstawy programowej
  • zwracam uwagę na to, czego w podręcznikach szkolnych nie ma lub jest wytłumaczone słabo, a mimo to często pojawia się na maturze
  • objaśniam jak dokładnie analizować teksty źródłowe i rysunki w zadaniach maturalnych
  • zaznaczam , których sformułowań unikać podczas pisania odpowiedzi
  • pokazuję  jak praktycznie zastosować wiedzę, którą uczeń posiada, w odniesieniu do zadań maturalnych. 

Znam bardzo dobrze wymagania odnośnie materiału, a także schematy oceniania zadań maturalnych wg CKE na pamięć. Chcę, aby uczeń rozumiał biologię, tak że żadne zadanie na maturze nie sprawi mu problemu.

Podstawą, na której pracuję z uczniami, są starannie wyselekcjonowane przeze mnie i posegregowane działami pliki zadań CKE i OKE , a także różnych wydawnictw, które wspólnie rozwiązujemy na lekcji . Dodatkowo, sam układam autorskie zadania maturalne , które bardzo przypominają te z CKE. Na jedną partię materiału przypada często ponad 50 zadań, które dokładnie sprawdzam po lekcjach, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi CKE i omawiam je następnie z uczniem. Dzięki takiej metodzie uczeń uczy się pisania logicznych, zwięzłych i kluczowych odpowiedzi na maturze. 

Kluczem do sukcesu jest zrozumienie biologii i przerobienie wielu zadań maturalnych. Nie chodzi w tym o to, aby wyuczyć się pewnych schematów, ale o to, aby moc zastosować swą pojętą wiedzę podczas pisania odpowiedzi na maturze i tego chcę Cię nauczyć.

Jestem studentem III roku na kierunku lekarsko-dentystycznym. Lekcji udzielam u siebie w domu lub online. Mieszkam w Rudzie Śląskiej, na granicy z Zabrzem. Lekcja trwa 90 minut i kosztuje 100 zł. 

Serdecznie zapraszam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Śląski Uniwersytet Medyczny
lekarsko-dentystyczny
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
ołówekDodaj opinię
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2020

Korepetycje na bardzo wysokim poziomie, idealne przygotowanie pod studia lekarskie. Maturę napisałam spokojna i pewna swojej wiedzy, a wynik pozwolił mi dostać się na wymarzone studia. Na zajęciach atmosfera jest bardzo przyjemna, Kamil jest pełen zaangażowania i w rewelacyjny sposób potrafi przekazać wiedzę. Zapał do nauki pojawia się sam i wiąże się z przyjemnością, a nie koniecznością. Zajęcia pomagają dokładnie usystematyzować wiedzę oraz dodatkowo ją poszerzać. Polecam z całego serca!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

Naukę z Kamilem rozpoczęłam już podczas przygotowań do matury z biologii, z której uzyskałam bardzo zadowalający mnie wynik, który pozwolił mi dostać się na zaplanowane studia. Przerobienie stosu zadań maturalnych zdecydowanie się opłaciło. Na każdym spotkaniu uczyłam się jak trafiać w klucz maturalny. Kamil jest bardzo zorganizowanym korepetytorem, który wie w jaki sposób dobrze przekazać wiedzę. Aktualnie będąc na studiach nadal korzystam z jego usług i bardzo polecam!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Serdecznie polecam korepetycje z Kamilem! Nauczył mnie "pisać pod klucz", dzięki czemu zdałam egzamin maturalny na 92%. Kamil tłumaczy w sposób wyczerpujący, ale również logiczny i prosty. Byłam perfekcyjnie przygotowana do matury i nic mnie nie zaskoczyło. Dodatkowo, atmosfera na zajęciach jest wspaniała i chętnie spotykałam się z Kamilem w celu omówienia kolejnej matury, bądź wyjaśnienia nieznanego zagadnienia. Wszystkim polecam!!! :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Kamil to świetny korepetytor! W sposób zrozumiały i konkretny tłumaczy trudne zagadnienia biologiczne. Precyzyjnie zwraca uwagę na możliwe "haki maturalne" oraz objaśnia jak poprawnie formułować odpowiedzi. Ciekawe zadania autorskie często wymagały zastosowania nieoczywistego rozumowania, co jest istotne podczas tworzenia odpowiedzi do zadań na maturze. Zdecydowanie polecam koerepetycje u Kamila. Jeśli zależy Ci na wysokim wyniku z egzaminu, to warto wybrać właśnie jego!

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Miałem okazję uczęszczać na korepetycje do Kamila i wydaje mi się, że był to najlepszy wybór. Muszę przyznać, że łatwo nie było. Przerabiałem naprawdę wiele zadań ale za to na maturze, mogę powiedzieć, że czułem się pewnie. Kamil zwracał uwagę nawet na najmniejsze szczegóły, na których ja osobiście nigdy bym się nie skupił. Często odnosił się do oceny komisji i dawał wskazówki jak pisać by owa komisja zaliczyła pytanie. Ważne było rownież nawiązywanie do synonimów slów, które nie zawsze są uznawane w kluczu. Maturę pisałem pierwszy raz. Z tego co sprawdzaliśmy powinienem otrzymać wynik powyżej 80 i mam naprawde szczerą nadzieję, że uda mi się dostać na studia medyczne.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2020

Z Kamilem przygotowywałam się do matury przez rok. Przez ten czas rozwiązałam tysiące zadań maturalnych, które były po każdej lekcji sprawdzane i omawiane - w końcu nauczyłam się wstrzelać w klucz maturalny. Na maturę z biologii szłam pewna, ze zostałam dobrze przygotowana. Bardzo polecam tego korepetytora!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2020

Super korepetycje!
Na zajęciach panuje przyjemna i bezstresowa atmosfera. Kamil jest zafascynowany tym o czym mówi, ma dużą wiedzę, tłumaczy w bardzo przystępny sposób. Wszystko odbywa się według ustalonego planu, jest dopracowane i dopięte na ostatni guzik, dokładnie analizowane jest każde zadanie. Kamil jest wymagający, co jest dużym plusem i przekłada się później na wynik maturalny. Oprócz tego- duża dawka motywacji!
Świetna współpraca- polecam serdecznie wszystkim maturzystom :)

ołówekDodaj opinię