Ostatnia aktywność:
15 dni temu
Online
Zabrze
Ruda Śląska
Katowice
Gliwice
Chorzów
Świętochłowice
Bytom

Kamil

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Kamil

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  10.2018 - aktualnie
  Śląski Uniwersytet Medyczny
  lekarsko-dentystyczny
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 7
  avatar
  Weronika
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  13 lipca 2020

  Korepetycje na bardzo wysokim poziomie, idealne przygotowanie pod studia lekarskie. Maturę napisałam spokojna i pewna swojej wiedzy, a wynik pozwolił mi dostać się na wymarzone studia. Na zajęciach atmosfera jest bardzo przyjemna, Kamil jest pełen zaangażowania i w rewelacyjny sposób potrafi przekazać wiedzę. Zapał do nauki pojawia się sam i wiąże się z przyjemnością, a nie koniecznością. Zajęcia pomagają dokładnie usystematyzować wiedzę oraz dodatkowo ją poszerzać. Polecam z całego serca!

  avatar
  Kinga
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  30 czerwca 2020

  Naukę z Kamilem rozpoczęłam już podczas przygotowań do matury z biologii, z której uzyskałam bardzo zadowalający mnie wynik, który pozwolił mi dostać się na zaplanowane studia. Przerobienie stosu zadań maturalnych zdecydowanie się opłaciło. Na każdym spotkaniu uczyłam się jak trafiać w klucz maturalny. Kamil jest bardzo zorganizowanym korepetytorem, który wie w jaki sposób dobrze przekazać wiedzę. Aktualnie będąc na studiach nadal korzystam z jego usług i bardzo polecam!

  avatar
  Zuzia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  29 czerwca 2020

  Serdecznie polecam korepetycje z Kamilem! Nauczył mnie "pisać pod klucz", dzięki czemu zdałam egzamin maturalny na 92%. Kamil tłumaczy w sposób wyczerpujący, ale również logiczny i prosty. Byłam perfekcyjnie przygotowana do matury i nic mnie nie zaskoczyło. Dodatkowo, atmosfera na zajęciach jest wspaniała i chętnie spotykałam się z Kamilem w celu omówienia kolejnej matury, bądź wyjaśnienia nieznanego zagadnienia. Wszystkim polecam!!! :)

  avatar
  Sylwia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  29 czerwca 2020

  Kamil to świetny korepetytor! W sposób zrozumiały i konkretny tłumaczy trudne zagadnienia biologiczne. Precyzyjnie zwraca uwagę na możliwe "haki maturalne" oraz objaśnia jak poprawnie formułować odpowiedzi. Ciekawe zadania autorskie często wymagały zastosowania nieoczywistego rozumowania, co jest istotne podczas tworzenia odpowiedzi do zadań na maturze. Zdecydowanie polecam koerepetycje u Kamila. Jeśli zależy Ci na wysokim wyniku z egzaminu, to warto wybrać właśnie jego!

  avatar
  Arek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  29 czerwca 2020

  Miałem okazję uczęszczać na korepetycje do Kamila i wydaje mi się, że był to najlepszy wybór. Muszę przyznać, że łatwo nie było. Przerabiałem naprawdę wiele zadań ale za to na maturze, mogę powiedzieć, że czułem się pewnie. Kamil zwracał uwagę nawet na najmniejsze szczegóły, na których ja osobiście nigdy bym się nie skupił. Często odnosił się do oceny komisji i dawał wskazówki jak pisać by owa komisja zaliczyła pytanie. Ważne było rownież nawiązywanie do synonimów slów, które nie zawsze są uznawane w kluczu. Maturę pisałem pierwszy raz. Z tego co sprawdzaliśmy powinienem otrzymać wynik powyżej 80 i mam naprawde szczerą nadzieję, że uda mi się dostać na studia medyczne.

  avatar
  Kasia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  28 czerwca 2020

  Z Kamilem przygotowywałam się do matury przez rok. Przez ten czas rozwiązałam tysiące zadań maturalnych, które były po każdej lekcji sprawdzane i omawiane - w końcu nauczyłam się wstrzelać w klucz maturalny. Na maturę z biologii szłam pewna, ze zostałam dobrze przygotowana. Bardzo polecam tego korepetytora!

  avatar
  Ania
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  27 czerwca 2020

  Super korepetycje!
  Na zajęciach panuje przyjemna i bezstresowa atmosfera. Kamil jest zafascynowany tym o czym mówi, ma dużą wiedzę, tłumaczy w bardzo przystępny sposób. Wszystko odbywa się według ustalonego planu, jest dopracowane i dopięte na ostatni guzik, dokładnie analizowane jest każde zadanie. Kamil jest wymagający, co jest dużym plusem i przekłada się później na wynik maturalny. Oprócz tego- duża dawka motywacji!
  Świetna współpraca- polecam serdecznie wszystkim maturzystom :)

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.