Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki35 / 60 min

Kalina

Opis ogłoszenia

Cześć, nazywam się Kalina i jestem absolwentką studiów filologicznych. Udzielam korepetycji z angielskiego(C1) i niemieckiego(C1). Ukończyłam kursy językowe z niemieckiego na poziomie C1 w Berlinie, gdzie mieszkałam przez rok i studiowałam na wymianie. Mogę nauczyć języka od podstaw czy poprowadzić zajęcia pod egzamin gimnazjalny, maturę lub zajęcia szkolne. Potrafię przejrzyście wyjaśniać zagadnienia gramatyczne. Materiały opracowuję indywidualnie dla każdego ucznia, dbając o to, żeby w zadaniach pojawiało się też przerabiane właśnie słownictwo. Posiadam dużo książek do nauki języków, które chętnie udostępnię :) Mam też duże doświadczenie w pracy z dziećmi poprzez korepetycje, wolontariaty, program aupair. Dojeżdżam do ucznia, kontakt: 570 564 170

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.