Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
 
Katowice (Centrum)
Dąbrowa Górnicza (Ząbkowice)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język migowy40 / 60 min

Laura

Opis ogłoszenia

Jestem córką osób niesłyszących- posługuję się migowym biegle. Posiadam zaświadczenia z Polskiego Związku Głuchych KSS I i KSS II o znajomości języka. Poza tym świetnie znam kulturę, mentalność i obyczaje głuchych- a także ich gwarę:) Dodatkowo jestem absolwentką Pedagogiki- zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i oligofrenopedagogiki.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 18:00
Wtorek16:00 - 20:00
Środa10:00 - 14:00
Czwartek
Piątek10:00 - 15:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.