Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
Siemianowice Śląskie
Chorzów
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Absolwentka brytyjskiego uniwersytetu, udzieli korepetycji z języka angielskiego-profesjonalnie i efektywnie!Świetne podejście do przedmiotu, na każdym poziomie zaawansowania!
Nastawienie na konwersacje, słownictwo, gramatykę, ćwiczenia ze słuchu oraz inne w zależności od potrzeby i na życzenie.
Nowatorskie programy nauczania języka obcego, również metodą Callana.

Uczę dzieci, młodzież oraz dorosłych, do każdego dostosowując mój autorski program nauczania. Jeśli byliby Państwo zainteresowani nauką w kilka osób, istnieje również taka możliwość, proszę o indywidualny kontakt, gdyż istnieje możliwość negocjacji ceny.

Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w moich zajęciach, życząc jednocześnie powodzenia w rozszerzaniu swoich zdolności językowych!

do zobaczenia

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.