Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Poznań (Poznań i okolice)

Kajetan

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Kajetan

O mnie

Zapraszam Cię do skorzystania z pomocy programisty komercyjnego i absolwenta kierunku Informatyka na Politechnice Poznańskiej. Mogę pomóc Ci w projekcie lub nauczyć programować w wielu różnych językach i technologiach.Mój stos technologiczny, którym mogę się z Tobą podzielić to m.in.

- Java (aplikacje desktopowe, mobilne, webowe, backend)

- Android

- HTML5, CSS, JavaScript jako technologie webowe

- Python (głównie wykorzystywane przeze mnie do tworzenia algorytmów uczenia maszynowego (machine learning)Od 5 lat udzielam korepetycji z matematyki i informatyki, więc potrafię szybko dostrzec elementy, z którymi uczeń gorzej sobie radzi i natychmiast dopasowuję program nauki i zadania indywidualnie do niego.Oprócz pracy w firmie informatycznej i realizacji zadań utrzymywania systemu zrealizowałem 4 profesjonalne projekty komercyjne. Znam więc temat IT od strony dydaktycznej i biznesowej.Zaprasza do kontaktu! :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 02.2019
Politechnika Poznańska
Inżynier
Informatyka
03.2019 - aktualnie
Politechnika Poznańska
Magister
Inteligentne Technologie Informatyczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2017

Bardzo polecam lekcje u Kajetana! Świetny nauczyciel, to co go wyróżnia to doskonałe tlumaczenie zadań. Przygotował mnie do matury rozszerzonej z matematyki, którą dzięki niemu zdałem bardzo dobrze. Lekcje są rzeczowe, interesujące i rozumie się po nich materiał. Nauka to była przyjemność. I udało się - pozdrawiam z Informatyki w Warszawie! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.