Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia50 / 60 min

Kajetan

Opis ogłoszenia

Witam
Jestem studentem kierunku lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Maturę z chemii napisałem bardzo dobrze. Mój wynik plasuje się w 3% najwyższych wyników wśród wszystkich zdających w Polsce. Chemią zawsze byłem bardzo zainteresowany, co potwierdzają moje oceny z tego przedmiotu (na koniec gimnazjum - 6, na koniec liceum - 5). Wielokrotnie tłumaczyłem różne zagadnienia z tego przedmiotu moim rówieśnikom i młodszym kolegom. Chętnie pomogę w nadrobieniu materiału lub przygotowaniu do sprawdzianów. 

Pomogę również licealistom w nadrobieniu lub opanowaniu materiału. Niestety nie jestem w stanie przyjąć na ten moment maturzystów ze względu na brak czasu.

Do zobaczenia :)

Zajęcia możliwe również w czasie wakacji (lipiec).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.