Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski25 / 60 min

Alicja

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką filologii polskiej oraz studentką filozofii na Uniwersytecie Adama Mickiewiczna w Poznaniu. Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji oraz pomocy w pisaniu prac, odrabianiu zadań domowych, a także przygotowaniach do matury z języka polskiego. Moim celem jest zainteresowanie młodzieży i dzieci językiem polskim, a także filzoofią, która pomaga rozwijać umiejętności analityczne, a także poszerza horyzonty i zachęca do poszerzania wiedzy o świecie. Chętnie zapoznaje podopiecznych z dziełami kultury europejskiej i światowej, co pomaga w zrozumieniu literatury i kontekstu, w jakim powstawala.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
Środa
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.