Ostatnia aktywność:
7 dni temu
Online
Warszawa (Żoliborz +4)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Ekonomia40 - 60 / 60 min

Kacper

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentem Szkoły Głównej Handlowej posiadającym 5-letnie doświadczenie w pracy w największych firmach z sektora doradztwa finansowego/ biznesowego .

Przede wszystkim pomagam w rozwiązywaniu zadań i pisaniu prac.

Ponadto oferuję naukę przedmiotów ekonomicznych (mikroekonomia, makroekonomia, ekonomia menedżerska, ekonometria, międzynarodowe stosunki gospodarcze, finanse i inne). Przystępnie na przykładach, w prosty sposób. Metodę nauki zawsze dostosowują indywidualnie do potrzeb klienta.

Korepetycji udzielam na terenie Warszawy lub online, przez skype z usługą udostępnionego ekranu. Udzielam korepetycji zarówno po polsku, jak i po angielsku

Standardowa cena: 60zł za 60 minut przy zajęciach indywidualnych 50zł/os. za 60 minut przy zajęciach z dwiema osobami 40zł/os. za 60 minut przy zajęciach z trzema osobami. Lokalizacja: Żoliborz

Nie pomagam w rozwiązywaniu egzaminów "na żywo"

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - 09.2019
Szkoła Główna Handlowa
Magister
Finanse i Rachunkowość
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2015 - aktualnie
PwC

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.