Katarzyna Pietrzko

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

W związku z obecną sytuacją zapraszam na lekcje fortepianu i kształceniu słuchu online. Obecnie jestem doktorantką Akademii Muzycznej w Krakowie i czynną pianistką koncertującą na całym świecie.

Z wielką chęcią podzielę się moją wiedzą i ogromną miłością do muzyki zarówno z dziećmi jak i dorosłymi.
Katarzyna Pietrzko - polska pianistka, aranżerka i kompozytorka. Podwójna laureatka kategorii Nowa Nadzieja jako Muzyk i Zespół Kasia Pietrzko Trio miesięcznika Jazz Forum w roku 2019. Zdobywczyni Mateusza Trójki w kategorii Nowa Nadzieja w roku 2018. Pianistka była nominowana do nagrody Fryderyki 2018 w kategorii Debiut Roku. Laureatka Grand Prix Jazz Melomani 2017 w kategorii Nadzieja Melomanów.  Doktorantka Akademii Muzycznej w Krakowie oraz Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Bielsku-Białej. W opinii wybitnych polskich muzyków jazzowych charakteryzuje ją zmysł improwizatorski, wyobraźnia harmoniczna i brzmieniowa kreatywność. Swoje umiejętności doskonaliła na Akademii Muzycznej w Krakowie i w Nowym Jorku u Aarona Parksa, Taylora Eigsti, Johny’ego O’Neal’a, Aarona Goldberga i Kenny’ego Wernera. Razem z Stanisław Słowiński Quintet zdobyła w grudniu 2015 roku Grand Prix 39. Międzynarodowego Konkursu Młodych Zespołów Jazzowych Jazz Juniors w Krakowie.We wrześniu 2017 ukazał się debiutancki album Kasia Pietrzko Trio „Forthright Stories”, który został bardzo pozytywnie przyjęty przez krytyków i środowisko. Został nagrany z Corcoranem Holtem (USA) na kontrabasie oraz Piotrem Budniakiem na perkusji.Od 2017 roku artystka współtworzy The Tonny Williams Tribute, którego liderem jest wybitny perkusista Michał Miśkiewicz. Współpracowała również także Adamem Larsonem, Troyem Robertsem, Henrykiem Miśkiewiczem, Mateuszem Smoczyńskim, Tomaszem Wendtem, Adamem Bałdychem. Koncertowała m.in. na festiwalach w Hiszpanii, Niemczech, Maroko, Serbii, Rumunii, Słowacji, Czechach, na Węgrzech i w Chinach.14 lutego 2018 roku zagrała pierwszy koncert z Tomaszem Stańko w krakowskiej Alchemii.

Zapraszam do kontaktu: +48 602276955

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2018
Akademia Muzyczna w Krakowie
Magister
Fortepian Jazzowy
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2015 - aktualnie
Tomasz Stańko New Cats, Kasia Pietrzko Trio, Michał Miśkiewicz Quartet, Kari Sal Quartet

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.