Karolina Wiercińska

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Siemiatycze
Piaseczno
Julianów
Józefosław
Warszawa (Ursynów +4)
Sarnaki
Muzyka35 - 40 / 60 min

Karolina Wiercińska

Opis ogłoszenia

Jako absolwentka szkoły muzycznej chętnie pomogę w nauce nut i przygotowaniu do lekcji muzyki wszystkim zainteresowanym. Oferuję również pomoc w ćwiczeniu na flecie poprzecznym, prostym, pianinie, dzwonkach i w zrozumieniu zagadnień muzycznych obejmujących zakres szkoły podstawowej czy gimnazjum, lub pierwszego stopnia szkoły muzycznej.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.