Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia50 / 60 min

Klaudia

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,
jestem absolwentką Technologii Chemicznej AGH. Od kilku lat udzielam korepetycji z chemii. Swoich uczniów staram się jak najlepiej przygotować do matury, pokazując im, że m.in. mechanika kwantowa - brzmi strasznie tylko z nazwy, natomiast obliczenia stopnia czy stałej dysocjacji oraz przeliczanie stężeń nie będzie już takie trudne ;-). Z doświadczenia wiem, na jakie aspekty należy zwrócić szczególną uwagę, ponieważ:
- po pierwsze przeważnie sprawiają Wam one trudność
- po drugie pewne zagadnienia najczęściej pojawiają się na maturze, więc warto je znać (nawet w nocy o północy).
Przy tym nie zapominam, że do każdego z Was i Waszych potrzeb należy podejść indywidualnie.W nauce chemii wykorzystuję opracowane przeze mnie materiały, które mają na celu lepiej przedstawić dane zagadnienie (od strony teoretycznej, w tym opis charakterystycznych doświadczeń) oraz zadania (obliczeniowe, chemografy, równania chemiczne) abyś umiał/a teorie przełożyć na praktykę. Podczas zajęć lubię zadawać dodatkowe pytania, które będą w sposób ciągły systematyzować Twoją wiedzę i nie pozwolą Ci jej zaszufladkować do danego działu chemii, tylko nauczą wykorzystywać w praktyce. W zależności od Twoich potrzeb zadaję zadania domowe abyś jak najlepiej przygotował/a się do matury.
Jako korepetytor jestem osobą cierpliwą i stonowaną. Rozumiem, że możesz nie ogarniać materiału albo coś staje Ci na drodze w jego opanowaniu, dlatego jestem po to aby Ci to wytłumaczyć ;). Ponadto bardzo szybko i łatwo nawiązuję kontakt z ludźmi, co na pewno ułatwi nam współpracę ;)
Korepetycje udzielam u siebie w domu (Nowa Huta) lub z możliwością dojazdu do ucznia (na terenie Krakowa). Stawka za godzinę zegarową: 50 zł.
Pozdrawiam i zapraszam
Razem na pewno DAMY RADĘ ;-)

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek17:00 - 19:00
Środa17:00 - 19:00
Czwartek17:00 - 19:00
Piątek
Sobota17:00 - 19:00
Niedziela17:00 - 19:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 06.2013
AGH
Magister inżynier
Technologia Chemiczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.