Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Kraków

O mnie

Jestem absolwentką Technologii Chemicznej AGH. Od kilku lat pomagam swoim uczniom zrozumieć m.in. mechanikę kwantową (która tylko z nazwy brzmi strasznie - uwierz mi ;-) ), czy obliczyć stopień i stała dysocjacji. Z doświadczenia wiem, na jakie aspekty należy zwrócić największą uwagę, ponieważ po pierwsze przeważnie sprawiają one trudność moim uczniom, a po drugie pewne zagadnienia najczęściej pojawiają się na maturze. Przy tym nie zapominam, że do każdego z Was i Waszych potrzeb należy podejść indywidualnie.

Jako osoba jestem cierpliwa i stonowana. Bardzo szybko i łatwo nawiązuję kontakt z ludźmi, co na pewno ułatwi nam współpracę.

Zapraszam na zajęcia. Razem damy radę !! :-)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 06.2013
AGH
Magister inżynier
Technologia Chemiczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.