Jakub Kuźniarski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Puszczykowo
Poznań (Grunwald +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

witam,
udzielam korepetycji z historii na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum. Pomogę w łatwy i przejrzysty sposób uporządkować wiedzę oraz poznać ciekawe fakty historyczne. Jestem obecnie uczniem I klasy Liceum Ogólnokształcącego o profilu Polska-Wschód. Uczę się historii na poziomie rozszerzonym co jeszcze bardziej pogłębia moją wiedzę.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 18:00
Wtorek15:00 - 18:00
Środa
Czwartek15:00 - 18:00
Piątek15:00 - 18:00
Sobota09:00 - 17:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.