Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Wrocław
Chemia100 / 90 min

Jan Albert

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Moim nadrzędnym celem jest zadowolenie ucznia z zajęć oraz jego rozwój - dlatego oferuję stuprocentową gwarancję zadowolenia.
W przypadku niezadowolenia z zajęć ze mną - nie pobieram honorarium. Przy dłuższej współpracy, w sytuacji, kiedy np. uczniowi przypomni się po lekcji, że nie zapytał o coś ważnego - nie mam problemów z tym, że zada mi pytanie np. mailowo, zamiast czekać do następnych zajęć. W miarę możliwości odpowiem ;) 

Gwarancja zadowolenia obowiązuje:
- w przypadku, gdybyśmy z uczniem zwyczajnie "nadawali na innych falach"
- kiedy moje metody nauczania zwyczajnie nie przypadną uczniowi do gustu.

Szczycę się jednak tym, że w mojej wieloletniej karierze korepetytora nikt jeszcze nie musiał z niej skorzystać.

Moimi hobby są zarażanie młodych ludzi miłością do chemii oraz pokazywanie, że skomplikowane zagadnienia są tak naprawdę proste, jeśli tylko zrozumie się pewne podstawowe mechanizmy rządzące światem. Dlatego też moi uczniowie osiągają dobre wyniki, także w konkursach przedmiotowych.

Najlepsze wyniki jestem w stanie osiągnąć pracując z uczniem od początku jego przygody z chemią (zanim szkoła przekona go, że chemia jest trudna ;)  ), aczkolwiek praktyka pokazuje, że jeśli tylko ma się otwarty umysł - nauka nie sprawia problemów nikomu; niezależnie od wieku i doświadczenia.

Czas zajęć i tempo przerabiania materiału dopasowuję indywidualnie do potrzeb ucznia. Oferuję zajęcia zarówno online, jak i tradycyjne (u ucznia); zarówno w formie długofalowej współpracy, jak i jednorazowej pomocy np. w rozwiązywaniu zadań, czy przygotowaniu do sprawdzianu.

Jestem otwarty na wyzwania - najlepsza zabawa jest wtedy, kiedy razem z uczniem chcemy osiągnąć jakiś cel, czy pokonać przeszkodę.

Kilka słów o mnie: jestem aktywnie działającym młodym naukowcem, aktualnie jestem słuchaczem Studim Doktoranckiego z zakresu chemii w Instytucie Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych PAN we Wrocławiu. Angażuję się w różne formy popularyzacji nauki, można mnie spotkać m.in.  podczas Dolnośląskiego Festiwalu Nauki oraz innych popularnonaukowych eventów w całej Polsce. Korepetycji z chemii (sporadycznie również z fizyki) udzielam od wielu lat, mam wypracowane własne metody pracy z uczniem. 

Jestem dostępny pod numerem telefonu +48 660 848 354.

W razie, gdybym nie odbierał, proszę o SMS - oddzwonię, kiedy tylko będę mógł rozmawiać.

W przypadku zdecydowania się na dłuższą współpracę lub większej ilości godzin na raz - możliwość negocjacji ceny. 

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2018
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Magister
Chemia
10.2017 - 06.2018
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Chemia (program MOST)
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2018 - aktualnie
Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych Polskiej Akademii Nauk we Wrocławiu

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2019

Pan Janek jest bardzo dobrym korepetytorem. Wytłumaczył synowi materiał w sposób zrozumiały i przejrzysty. Wystarczyły dwie lekcje i Syn już nie jest zagrożony z chemii. Jak będzie potrzeba na pewno skorzystam ponownie z pomocy. Polecam serdecznie i dziękuje.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2019

Kompetentny chemik, bardzo dobry kontakt !

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2016

Rewelacyjny nauczyciel!! Bardzo dobry to za mało! Stuprocentowe zaangażowanie poparte fenomenalną wiedzą i prostą formą przekazu pozwalają w krótkim czasie na opanowanie najtrudniejszego materiału! Dziękuję!!! Mikołaj

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2015

Najlepszy w Toruniu!!! Dzięki niemu udało mi się zdać egzamin! Janek to bardzo cierpliwy i pomocny człowiek. Wiedzę przekazuje w sposób klarowny i prosty. Polecam z całego serca :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.