Justyna Wielgosz

Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Online
Garwolin
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

O mnie :
Studentka kierunku lekarsko – dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi chętnie udzieli korepetycji z chemii uczniom podstawówki i liceum. Pomogę w przygotowaniach do matury, egzaminów oraz uzyskaniu dobrych ocen na szkolnym świadectwie.
Posiadam pełną pulę zadań ćwiczeniowych oraz materiały teoretyczne w przystępnej formie dla lepszego zrozumienia materiału. Uczniowie mają również dostęp do autorskiego skryptu ze wszystkimi zadaniami, jakie pojawiły się na maturach CKE oraz maturach próbnych ze wszystkich wydawnictw. Stawiam nie tylko na teorie, ale przede wszystkim praktykę, odzwierciedlaną w dużej ilości zadań i jakości, dostosowanej do nowej podstawy programowej.
Wymagam systematyczności i zaangażowania.
Podpowiadam, jakie są sposoby nauki i zapisywania treści dla lepszego zrozumienia przedmiotu. Zaznaczam też przy zadaniach, za co przyznawane są punkty, a czego egzaminator nie zaliczy.
Moją największą dumą i mobilizacją są współpracujące do tej pory ze mną osoby, które dostały się na swoje wymarzone kierunki: lekarsko-dentystyczny, lekarski, weterynarię oraz te, które zrobiły ogromny postęp i sukcesywnie nadrobiły zaległości w szkole . :)
Pracuję również z kandydatami na inne kierunki medyczne oraz uczelnie techniczne.
Zapraszam tylko osoby, które CHCĄ się uczyć, POŚWIĘCIĆ na chemię swój czas i pełne zaangażowanie oraz są gotowe na WYZWANIA, które bedziemy razem tworzyć podczas lekcji. 

Osoby, które są zapisane na rok szkolny, zachęcam do przychodzenia na lekcje również w wakacje w celu ćwiczenia zadań maturalnych na arkuszach tematycznch, nadrobienia zaległości lub wyprzedzenia materiału, które często jest konieczne ze względu na formę nowej podstawy programowej. 

O lekcjach chemii :

 • w roku akademickim odbywają się w weekendy, w wakacje – cały tydzień;
 • uczeń na każdej lekcji otrzymuje: pełną pulę materiałów z zadaniami z danego tematu; notatki porównawcze lub podsumowujące wiedzę w formie papierowej; plan realizacji powtórzenia materiału na cały cykl spotkań (w razie konieczności dostosowany do każdego ucznia indywidualnie); prace domowe, egzekswowane na następnej lekcji oraz materiały elektroktroniczne 
 • lekcja rozpoczyna się od weryfikacji opanowania materiału z ostatnich zajęć (w formie zadań maturalnych z danego tematu), a kolejna omówieniem popełnionych błędów
 • na lekcjach doradzam w jakie zbiory zadań i podręczniki uczeń powinien się zaopatrzyć; pozostałe otrzymuje ode mnie w formie xero po każdym temacie 
 • uczeń prowadzi zeszyt, który potem będzie służyć jako bardzo dobre repetytorium do matury
 • lekcja trwa 90 minut

---------------------------------------- ----------
Przyszły maturzysto,
trwają zapisy na rok szkolny 2020/21

Jeśli nie udało Ci się dostać na lekcje na rok szkolny 2020/21 lub chcesz podszkolić swoje umiejętności w wakacje, zapraszam na:
WAKACYJNY KURS PRZYGOTOWAWCZY Z CHEMII

 • O kursie :

Jest to świetna opcja dla uczniów, których marzeniem jest studiowanie kierunków tj. lekarski, lekarsko-dentystyczny, farmacja, czy weterynaria, i w związku z tym zależy im na wysokim wyniku matury z chemii oraz dla tych, którzy mają zaległości materiału z 2 klasy, a w wakacje dużo czasu na spożytkowanie go w sposób kreatywny. Zapraszam każdego, komu zależy na dobrych wynikach z egzaminów, niezależnie na jaki kierunek studiów się wybiera. Gwarantuję usystematyzowanie wiedzy, poszerzenie jej i trening na zadaniach maturalnych.

Jest to dobra opcja dla: 

 • maturzystów , chcących nadrobić zaległości lub powtórzyć wiadomości z klasy drugiej, wyprzedzić materiał z klasy trzeciej oraz poćwiczyć zadania maturalne  (patrz → opcje kursu)
 • uczniów 2 lub 1 klasy liceum , chcących przygotować się w wakacje na starcie z materiałem maturalnym w kolejnym roku szkolnym
 • osób podwyższających swój wynik maturalny
 • każdego , kto chciałby nadrobić zaległości z chemii z danej klasy

Opcje kursu :

 • 1 lekcja tygodniowo: przerobienie materiału powtórzeniowego z chemii nieorganicznej 
 • 2 lekcje tygodniowo : przerobienie materiału powtórzeniowego z chemii nieorganicznej i organicznej
 • 3 lekcje tygodniowo: przerobienie materiału powtórzeniowego z chemii nieorganicznej i organicznej + tematyczne arkusze maturalne po każdym temacie
 1.  lekcje indywidualne
 2.  lekcje 2 osobowe (zniżka 25% od osoby)

Każdy kursant otrzymuje grafik dostosowany do swoich i moich planów wakacyjnych. 
Forma lekcji jest taka, jak standardowych moich korepetycji (patrz wyżej). Uczeń otrzymuje także te same materiały pomocnicze. 

Miejsce: GARWOLIN
Czas trwania: początek lipca - koniec września
Zapewniam elastyczność godzinową, wsparcie i mobilizację. :)

ZAPISY NA WAKACJE 2020/21 TRWAJĄ !
OSTATNIE MIEJSCA ❗
Zapraszam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
lekarsko-dentystyczny
Kursy i szkolenia
.
2 warszawskie kursy maturalne
Doświadczenie
01.2014 - aktualnie
kilkuletnie w przygotowaniach do matury

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2019

Polecam bardzo serdecznie :) Justyna jest bardzo miłą osobą z dużą wiedzą chemiczną, bardzo dobrze przygotuje cię do różnych testów/matury etc, potrafi wytłumaczyć bardzo profesjonalnie, lecz zrozumiale, co myśle, że jest najważniejsze :). Zajęcia prowadzone są w przyjemnej atmosferze, korepetytorka jest lekko wymagająca, ale oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu :), a także posiada dużo materiałów własnych. Bardzo przyjemnie mi się współpracowało z Justyną.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2019

Super zajecia , bardzo pomocne! :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2019

Bardzo polecam, profesjonalne podejście do nauki, ogromna wiedza chemiczna i zaangażowanie, duże wsparcie i przemiła atmosfera, dużo materiałów :)
Justyna jest osobą która pomoże Ci osiągnąć sukces zawsze powtarza,, Pamiętaj idziemy po 100%". Mi samej pomogła poprawić maturę i dostać się na medycynę :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

Po kursie wakacyjnym smiało mogę stwierdzić, że nauka z dobrym korepetytorem nawet w wakcje może być przyjemna.
Justyna jest nauczycielem pełnym profesjonalizmu i chęci do przekazania wiedzy, uczy systematycznej nauki i zaraża umietętnościami. Posiada ogrom ważnych dla maturzystów materiałów, dlatego warto skorzystać z jej oferty.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Bardzo polecam, profesjonalne podejście do nauki, ogromna wiedza chemiczna i zaangażowanie, zaletą jest rownież to, że posiada własne materiały oraz dużo cierpliwości ;P
Jeśli masz ambitne plany związane z chemią i nie wiesz jak sobie z tym poradzić, Justyna jest osobą która pomoże Ci osiągnąć sukces. Zawsze na lekcji powtarza,, Pamiętaj idziemy po 100%!" ;)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2017

Świetny nauczyciel, który przygotuje cię do matury na wysokim stopniu. Pomaga w zadaniach problematycznych, tłumaczy w sposób bardzo przystępny i posiada duży zasób materiałów. Jest niezwykle kompetentną osobą, wymagającą, ale miłą. Podziwiam wiedzę, jaką ma i to, że każde zadanie jest w stanie zrobić i wytłumaczyć bezpośredni po przeczytaniu treści zadania. Gorąco polecam, zwłaszcza jeżeli marzy ci się medycyna lub chcesz być lekarzem-dentystą.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2017

Polecam bardzo serdecznie! Nauczyciel kompetentny, wymagający ale z odpowiednim podejściem do ucznia i zamiłowaniem do chemii. Umie przekazać naukę, a przede wszystkim pokazać przystępne schematy na bardzo problematyczne dla uczniów zadania. Potrafi działać cuda, w tym nadrobić dwa zmarnowane lata liceum w 3 miesiące! :) Ogólnie bardzo duża baza materiałów oraz wiedzy, gwarantująca że nie będziecie żałować podjęcia się kursu. Jeśli chcecie porozmawiać na tematy związane z kierunkiem studiów czy inne (np dotyczące nauk przyrodniczych), znajdziecie wiele wiarygodnych informacji. Jedyne czego żałuję, to fakt, iż trafiłam na tak dobrego korepetytora dopiero w klasie maturalnej.
Jeszcze raz polecam ;)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2017

Serdecznie polecam. Justyna potrafi wszystko bardzo dobrze wytłumaczyć, a lekcje z nią są zwykłą przyjemnością. :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2017

Jeżeli myślicie, że chemia jest trudna i na pewno nie dacie sobie z nią rady, nigdy jej nie lubiliście lub macie za duże zaległości...JESTEŚCIE W BŁĘDZIE! Też tak myślałam dopóki nie poznałam Justyny. ;) Nie powiem, że od samego początku było łatwo ( nie było) ale w końcu moja praca zaczęła przynosić efekty ;) Teraz z przyjemnością rozwiązuję zadania i nie boję się matury. Justyna to nie tylko świetny korepetytor, ale także dobry psycholog. Oprócz chemii, nauczyła mnie, jak panować nad emocjami i nie zniechęcać drobnymi niepowodzeniami, bo żeby osiągnąć sukces ciężka praca nie wystarczy! Gorąco polecam. ;)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2017

Bardzo cierpliwa, solidnie przygotowana, posiadająca ogromną wiedzę i zaplecze zadań maturalnych korepetytorka! Polecam każdemu, nawet najbardziej wątpiącemu w swoje możliwości, gdyż jest to osoba, która umie czynić cuda!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Bardzo polecam, solidne przygotowanie do matury gwarantowane :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Bardzo polecam,wiedza przekazywana rzetelnie, bardzo mobilizująca i chętna do pomocy! Nauczyciel na szóstkę! :D

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2017

Jak najbardziej polecam współpracę z Justyną! Bardzo miła, potrafi przekazać wiedzę, zmotywować do pracy, a na lekcjach jest zawsze dobra atmosfera :)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2016

Bardzo, bardzo POLECAM!!! Potrafi zmobilizować do nauki. Bardzo cierpliwa i wymagająca. Tematy tłumaczone w prosty, przejrzysty sposób. Zajęcia odbywają się w przyjaznej, pracowitej atmosferze. Konsekwentna i systematyczna praca. Ma świetne podejście do ucznia. Zauwazyłem znaczący postęp w przygotowaniu do matury. Polecam Justynę.

avatar
aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2016

Rewelacyjna korepetytorka, cierpliwa, sympatyczna i co najważniejsze świetnie tłumaczy materiał.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2016

Dla mnie bomba! Polecam !
Pani Justyna jest nauczycielem godnym polecenia dla osób na każdym poziomie. Wykazuje indywidualne podejście do ucznia, jest wymagająca i konsekwentna.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2016

Polecam Justynę, jest miła, pomocna, ma dużą wiedzę i co najważniejsze umie ją przekazać

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2016

Bardzo polecam! Miła atmosfera na zajęciach! Cena bardzo przystępna. Lekcje są bardzo dobrze przygotowane a wszystkie materiały dostaje na miejscu. Justyna jest bardzo cierpliwa osoba. Maturę zdałam bardzo dobrze. W 100% polecam!!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.