Anna Maria Juszka Zając

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Krosno
Jasło
Sanok
Rzeszów

Opis ogłoszenia

Moikka! :) Jeśli to czytasz to pewnie jesteś zainteresowany językiem fińskim i szukasz pomocy. Tak się składa, że dobrze trafiłeś bo taką właśnie pomoc oferuję. Mam na imię Juszka, przez kilka lat mieszkałam w Finlandii ( okolice Tampere ) tam też uczyłam się i pracowałam. Teraz chwilowo " zimuję " na Podkarpaciu i bardzo chętnie udzieliłabym korków z fińskiego osobom zainteresowanym. Mój fiński określam jako bardzo dobry, posiadam YKI-testi, dyplom z Uniwersytetu w Tampere oraz szkoły w Hämeenkyrö. Na codzień udzielam korepetycji również z języka angielskiego także jakieś doświadczenie malutkie mam a przede wszystkim chęć pomocy. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam do współpracy. Cena do ustalenia w zależności czy to będzie u mnie czy u ciebie, obecnie mieszkam w Krośnie ale nie ma sprawy jeśli trzeba byłoby dojechać w okolice. Co do dnia i częstotliwości nauki to również kwestia ugadania. ☺ Także mam nadzieje do zobaczyska, nie bój się pytaj jak masz jakieś dodatkowe pytania! . :)

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.