Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam!
Nazywam się Justyna i jestem absolwentką filologii germańskiej o specjalizacji nauczycielskiej i translatologicznej.

Udzielam korepetycji uczniom szkoły podstawowej i ponadpodstawowej.Posiadam szczególnie duże doświadczenie w pracy z uczniami szkoły podstawowej, ponieważ pracowałam jako nauczyciel j. niemieckiego w jednej ze szkół podstawowych w Lublinie. Przygotowuję również uczniów do matury podstawowej z języka niemieckiego.
Pomoc uczniom w nauce i przygotowywanie do sprawdzianów, polepszanie ich zdolności językowych, najlepsze wyniki uczniów oraz ich uśmiech na twarzy sprawiają mi ogromną radość. Na lekcjach języka niemieckiego gwarantuję przyjazną i miłą atmosferę, która prowadzi do lepszego zaangażowania się ucznia, a nauka staje się prostsza. Posiadam wiele materiałów pomocniczych. Intensywność jak i dobór materiału dostosowane są do indywidualnych potrzeb każdej osoby. Przekazywanie wiedzy innym w jak najbardziej przystępny sposób to moja pasja.
Możliwość dojazdu do ucznia, zajęć u nauczyciela oraz zajęć online.

Serdecznie zapraszam! :)

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek17:30 - 21:00
Środa16:00 - 21:00
Czwartek18:30 - 21:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.