Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Bielsko-Biała
Kęty
Kozy
Pisarzowice

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuk Plastycznych (specjalizacja: Malarska Kreacja Obrazu) oraz studiów licencjackich na kierunku Grafika. Prowadzę warsztaty z rysunku i malarstwa w miejscowym Domu Kultury. Chętnie podejmę się prowadzenia indywidualncyh lekcji z zakresu rysunku i malarstwa, jak również innych sztuk plastycznych. Prowadzę także kurs przygotowawczy do Liceum Plastycznego. Tel 606561823

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2018

Pani Justyna nauczyła mnie bardzo wiele na temat malarstwa i rysunku. Na jej lekcjach panuje miła atmosfera, która ułatwia chłonięcie wiedzy z zakresu sztuki. Serdecznie polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2017

Justyna pomogła mi dostać sie na Akademie Sztuk Pięknych na kierunek malarstwo. Zawsze służyła radą, pomocą, bardzo duzo sie nauczyłam i dowiedziałam na tematy związane ze sztuka jak i dotyczące samego warsztatu. Serdecznie polecam!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2014

Bardzo miły kontakt. Sporo się nauczyłem. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.