Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Burzenin
Chojne
Sieradz
Język angielski18 - 40 / 60 min

Justyna

Opis ogłoszenia

Oferuję zajęcia z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych w formie korepetycji, nadrabiania zaległości oraz przygotowania do testów, sprawdzianów, egzaminu maturalnego. Zapraszam również osoby pragnące podszkolić swój język oraz dzieci i młodzież w wieku szkolnym na zajęcia ponad podstawę szkolną. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie - rozwiążemy wspólnie każdy napotkany problem, poćwiczymy mówienie w przyjemny sposób, wytłumaczę zawiłą gramatykę, również w formie gier i zabaw :)

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego (licencjat) oraz Uniwersytetu Wrocławskiego (magister) na kierunku filologia angielska o specjalizacji nauczycielskiej. Posiadam kilkuletnie doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi i młodzieżą, jak i z osobami dorosłymi. Zadzwoń lub napisz, a wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie!

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2018
Uniwersytet Wrocławski
Magister
filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.