Justyna Mincer

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Tczew (Tczew i Trójmiast)
Lisewo
Gdańsk
Sopot
Gdynia

Justyna Mincer

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Justyna Mincer

O mnie

Jestem studentką Oceanografii na Uniwersytecie Gdańskim. Po zajęciach dużą część czasu poświęcam muzyce i realizowaniu się w zespole muzycznym. Oprócz tego interesuje mnie nauka języków obcych, sporty ekstremalne (w tym nurkowanie), podróże, śpiew, oraz nauki przyrodnicze.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2007 - 06.2011
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Tczewie
Gitara
10.2013 - 06.2016
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Oceanografia
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
Magister
Oceanografia
Kursy i szkolenia
06.2011
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Tczewie
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2019

Synek chodzi do Justyny rok. Chodzi do niej z checia. Polecam . Justyna jest bardzo mila i ciepla osoba. Synek czuje sie u niej swietnie. Pomoze doradzi jezeli chodzi o kupno sprzetu. Naprawde polecam zacheci kazdego leniuszka do gry na gitarze. Jestesmy bardzo zadowoleni. Podejscie do dziec na 5 plus

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.