Justyna Matuk

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Białystok (Białostoczek)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski40 - 60 / 60 min

Justyna Matuk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem języka polskiego w liceum i szkole podstawowej, doświadczoną korepetytorką, absolwentką dwóch kierunków filologicznych na Uniwersytecie w Białymstoku, młodą i komunikatywną osobą o nowoczesnym podejściu do nauczania, a przede wszystkim miłośnikiem języka polskiego i literatury. 

Jeśli boisz się egzaminów, sprawdzianów, odpowiedzi ustnych; jeśli czujesz, że potrzebujesz podwyższyć swoje kompetencje językowe i kulturowe - to jestem tu dla Ciebie! :) 

Chętnie przyjmę uczniów na każdym poziomie kształcenia. Jeśli, tak jak ja, kochasz język polski, to na pewno świetnie się dogadamy. Jeśli jednak nie leży on w obszarze Twoich zainteresowań - nie przejmuj się - jestem otwarta, wyrozumiała i szanuje innych; pomogę Ci bezstresowo przejść przez ten przedmiot. 

Oferuję także usługi w zakresie edytowania pod względem językowym i gramatycznym prac zaliczeniowych, licencjackich i magisterskich. 

Cena zajęć różni się w zależności od tego, czy lekcje odbywają się u mnie, czy u ucznia (od odległości). 

Zapraszam serdecznie! 
Tel. 889721729

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Polecam, pani Justyna zawsze przygotowana do lekcji, cierpliwa i pozytywnie nastawiona do ucznia. Syn polubił j. polski. Egzamin ósmoklasisty zdał bardzo dobrze ( wcześniej nie uczył się tego przedmiotu „wcale”).

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2019

Super swietny nauczyciel. Bardzo mila, kontaktowa pani. Moja corka miala problem z j.polskim, sporo zaleglosci i w 3 miesiace udalo sie osiagnac rewelacyjny poziom, bo dostala 6 z egzaminu koncowego (szkola podstawowa).
Goraco polecam.

avatar
Malgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2019

Rewelacja!!! Swietne, pozytywne podejscie do dziecka. Kiedy moja corka dowiedziala sie ze w szkole bedzie miala rosyjski byla zalamana, nie chciala sie uczyc tego jezyka. Po kilku spotkaniach z pania Justyna na tyle polubila ten jezyk, ze sama z checia chodzi na zajecia i juz planuje mature z niego zdawac!

avatar
Tatiana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2019

Начала заниматься с Юстыной сразу после переезда из Беларуси в Польшу. До переезда уровень владения польским языком был базовый. За несколько месяцев удалось не просто начать свободно излагать свои мысли, но и грамотно писать, что немало важно.
Заниматься с Юстыной очень легко: она всегда готовит материалы к занятию, поясняет все непонятные моменты в очень доходчивой форме, да и просто общаться с ней одно удовольствие.
Несомненный плюс, что она знает русский язык - на первый порах, когда не знаешь польского языка, это бесценно.
Если вы ищете репетитора, изучение языка с которым будет простым и непринужденным, то советую Юстыну.
Pozdrawiam, Tatiana

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.